



2 565 ₴
Швидкий і готовий до роботи всього за 15 секунд: Наш MG 1007-S поміщається в будь-яку шухляду і забезпечує бездротове склеювання - будь-де і будь-коли.
Мобільний. Зручний. За лічені секунди.
Акумуляторний клейовий пістолет MG 1007-S відрізняється, зокрема, запатентованою формою ручки. Маленький, зручний клейовий пістолет швидко готується до роботи і нагрівається всього за кілька секунд, дозволяючи створювати чудові рукодільні проекти в будь-якому місці в найкоротші терміни. В обох моделях MobileGlue 1007 використовується вбудований літій-іонний акумулятор, який швидко заряджається через USB, що забезпечує компактний дизайн.
Технічні характеристики:
Технічні дані:
Спеціалізація:
Комплект поставки:
Гарантія виробника:
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Steinel |
| Країна виробник | Німеччина |
| Живлення | Акумулятор |
| Споживана потужність | 30 Вт |
| Діаметр стрижня | 7 мм |
| Максимальна робоча температура | 170 град. |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Напруга акумулятору | 3.6 В |
| Вага | 0.182 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |