




153 785 ₴
Генератор GENERGA SP6HE однофазний бензиновий ГЕНЕРГА (01010101010)
ЗАВАНТАЖИТИ РОЗШИРЕНІ ТЕХНІЧНІ ДАНІ (PDF)
Генератор SP6HE; 6кВА/6 кВт; HONDA GX390; 13 к.с.; альтернатор NSM (Італія) безщітковий; точність напруги +5%, - 10%; коеф. потужності 1; бак 6,1 л.; IP23; клас ізоляції H; тепловий захист; захист від відсутності рівня мастила; ел. потужніть згідно ISO 85
Надійний та потужний електричний генератор з двигуном Honda GX390 ідеально підходить для професійного та інтенсивного використання в окремих умовах. Цей генератор ідеально підходить для повітряних компресорів, сварочних апаратів, мобільних кондиціонерів та багато іншого. Стійкість цього генератора до різних умов робить його надійним варіантом. До цього генератора ви можете придбати набір жорстких або надувних коліс, які забезпечують відмінну мобільність у самих різних умовах.
Додаткове обладнання:
Специфікація
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Generga |
| Країна виробник | Литва |
| Тип генератора | Асинхронний |
| Конструкція | Портативна |
| Кількість фаз | 1 |
| Напруга | 230 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Номінальна потужність | 6 кВт |
| Максимальна потужність | 6 кВт |
| Повна потужність | 6 кВА |
| Коефіцієнт потужності | 1 |
| Режим роботи | Аварійний |
| Час безперервної роботи | 3 годин |
| Термін служби | 60 років |
| Захист від перевантаження | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 805 мм |
| Висота | 500 мм |
| Ширина | 500 мм |
| Вага | 70 кг |