


5 691 ₴
Зносостійкість і точність у найжорсткіших умовах експлуатації.
Оптимальний пиляльний диск для тонкого різу. Пиляльний диск із твердосплавними вставками з розведеними зубами (W) для чистового поперечного різу без сколів у масиві деревини, а також у шпонованих і ламінованих плитах. З високоякісної сталі із зубами з дрібнозернистого твердого сплаву.
Технічні дані:
Технічні характеристики:
Спеціалізація:
Підходить для:
Комплект поставки:
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Festool |
| Країна виробник | Німеччина |
| Призначення | Пиляльний |
| Обробка матеріалу | Дерево, Ламінат, МДФ |
| Вид обробки | Чистий рез, Поперечне пиляння |
| Діаметр зовнішній | 160 мм |
| Діаметр внутрішній | 20 мм |
| Товщина | 1.8 мм |
| Кількість зубів | 48 |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |