Кошик
502 відгуків
Телефонуйте для оформлення замовлення +380 (67) 776-97-64Контакти
ПРОФІ-ІНСТРУМЕНТ
+380 (98) 680-60-84

Електродрилі Makita

Електродриль Makita має великий попит у покупців, завдяки оптимальному співвідношенню експлуатаційних характеристик і вартості. Інструмент цього бренду відповідає вимогам надійності, зручності та безпеки, як і електродрилі Protool, підходять для застосування у побутових умовах і у професійній сфері.

Які основні переваги мають дрилі Макіта

●       Інструмент має дуже міцний корпус, оснащується металевими деталями, бронзово-графітовими щітками, що є запорукою надійної та довговічної експлуатації;

●       Обладнання японського бренду відрізняється багатофункціональністю. За допомогою електродрилі можна просвердлювати отвори в матеріалах різної щільності, вкручувати та викручувати шурупи, здійснювати полірування та шліфування різних поверхонь. Для виконання різних функцій на дриль використовують різні насадки;

●       Будь-яка дриль Makita оснащений функцією реверсного руху, системою електронного перемикання швидкісних режимів. Завдяки зручному перемикачу можна швидко і без зусиль змінювати швидкість і частоту обертання, враховуючи щільність робочого матеріалу;

●       Дрилі відрізняються зниженою теплопровідністю, тому не нагріваються і дозволяють комфортно працювати протягом багатьох годин;

●       Наявність спеціальних накладок знижує рівень вібрації та шуму в процесі роботи.

Класифікація електродрилів Макіта

Модельний ряд представлений дрилями різної потужності. Залежно від цього показника виділяють 3 класи інструменту – легкий, середній, важкий.

  1. До легкого класу відноситься інструмент мінімальної потужності - до 500 Вт, який розрахований на періодичне застосування у побутових умовах. Як правило, до цієї категорії входять безударні дрилі, легкі, компактні, які вважаються універсальним побутовим обладнанням.
  2. До середнього класу відноситься дриль ударна Makita, яка вважається обладнанням напівпрофесійного призначення. Вони виконують ширший спектр функцій, виконують обертально-поступальні рухи, з їх допомогою можна робити отвори в перегородках та стінах, виконувати велику кількість монтажних робіт.
  3. Тяжкий клас включає професійне обладнання потужністю від 700 Вт, яким з легкістю можна працювати по цеглі, бетону, натуральному каменю. Цей інструмент має високу продуктивність і розрахований на безперебійну роботу протягом тривалого часу.

Чому варто купити електродриль в інтернет-магазині «Профі-інструмент»

Компанія «Профі-інструмент» є офіційним дилером виробника в Україні, пропонує лише сертифіковані електродрилі Festool, Makita та інше брендове обладнання. На весь інструмент надається офіційна гарантія якості, у сервісному центрі компанії здійснюється гарантійне обслуговування.

На електродриль Makita ціна встановлена вигідна і доступна, без посередницьких націнок. З усіх питань звертайтесь до менеджера та отримайте кваліфіковану консультацію та допомогу у виборі обладнання.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner