Кошик
501 відгук
Телефонуйте для оформлення замовлення +380 (67) 776-97-64Контакти
ПРОФІ-ІНСТРУМЕНТ
+380 (98) 680-60-84

Стамески, скребки

Часто працюєте з деревиною? Тоді ви знаєте: без якісної стамески по дереву обійтися практично неможливо.

Які різновиди цих ручних інструментів представлені на ринку, для яких цілей вони використовуються, а також де можна купити професійні стамески?

Стамеска та шпатель-скребок: різновиди інструментів

Стамеска - це різновид ручного інструменту, який застосовується у процесі деревообробки. Конструкція цього приладу зовні дещо схожа на будівельний ніж, купити який можна в нашому інтернет-магазині.

Стамеска складається з ручки та ріжучого полотна. Залежно від кута заточування виділяють теслярські, зачисні, підрізні інструменти.

Види стамесок

Стамеска в залежності від форми та заточування різального полотна може виконувати різні функції. Найбільш поширеними видами цього інструменту є:

  • Прямі. Використовуються для зняття великого прошарку деревини;

  • Плоскі. Застосовуються для чорнової обробки матеріалів;

  • Косі. Використовуються для швидкої обробки заготовок за рахунок скосу ріжучої кромки;

  • Вигнуті. Застосовуються до створення пазів;

  • Радіусні. Зовні нагадують гак. Використовуються для контурного різьблення.

Окремо виділяють кутові та колінчасті стамески, а також клюкарзи. Це вузькоспеціалізовані варіанти інструментів, які, як правило, застосовуються професійними столярами та фахівцями, які обробляють деревину.

Долото і стамески: у чому головна різниця між цими інструментами?

Долото та стамески – це інструменти, що належать до однієї групи. Їх конструкція дещо схожа, але є одна відмінність: долота оснащені не ріжучим полотном, а клинком, що звужується до кінця.

Однак, незважаючи на зовнішню схожість, інструменти мають різні функції. Перші використовуються для створення гнізд та роз'ємів у дошках чи брусах. Головне ж завдання стамесок - зріз матеріалу з поверхні.

На що звертати увагу при купівлі стамесок?

На ринку представлено не так багато варіантів стамесок, проте все ж таки існують параметри, на які слід звертати особливу увагу. Насамперед, це ручка: вона має бути зручною.

Крім того, купуючи інструмент, потрібно враховувати:

  • тип заточування (пряме, косе, плоске);

  • ширину ріжучого полотна;

  • матеріал, з якого виготовлено ріжучу частину.

Пропонує наш магазин ручний інструмент абсолютно різноманітний, тому ви точно зможете знайти найбільш підходящу вам стамеску.

Де купити стамески та скребки?

Давно шукаєте якісний ручний інструмент? Раді вітати вас в інтернет-магазині "Профі-інструмент". Ми пропонуємо виключно якісні прилади від виробників зі світовою популярністю.

Наша компанія є офіційним представником бренду Bahco, тому на стамеску, шпатель-скребок ціна в Україні вас приємно потішить. Вся продукція оригінальна, що підтверджено сертифікатами.

Оформити замовлення можна самостійно на сайті в будь-який час або телефоном в робочі години. Наші менеджери з радістю дадуть відповіді на ваші будь-які питання і забезпечать своєчасне відправлення товару!

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner