Кошик
501 відгук
Телефонуйте для оформлення замовлення +380 (67) 776-97-64Контакти
ПРОФІ-ІНСТРУМЕНТ
+380 (98) 680-60-84

Термоповітродувки (фени технічні) мережеві

Промислові фени (термовоздуходуйки) мережеві

Шукаєте якісний промисловий фен для виконання будівельних робіт різного ступеня складності?

Компанія «Профі-інструмент» пропонує сертифіковані фени промислові найвідоміших брендів-виробників професійного обладнання, як вітчизняних, так і імпортних марок. Компанія більш як десять років співпрацює з виробниками, які добре зарекомендували себе. Ми пропонуємо не тільки товар, а й післяпродажне обслуговування, консультації та індивідуальний підхід.

Перейти до вибору

Які завдання вирішує обладнання

Промисловий фен – специфічне обладнання, яке рідко зустрінеш у домашньому арсеналі інструментом. Його основне завдання - подача гарячого повітря на поверхню, яка потребує термообробки. Фен нагріває її до певної температури, виконуючи такі операції:

  • Паяння виробів із пластмаси.

  • Сушіння пофарбованих лаком або фарбою поверхонь.

  • Зварювання лінолеуму.

  • Попереднє нагрівання виробів з різьбленням з метою полегшення процесу відкручування.

Вибір моделі фена безпосередньо пов'язаний з тим, які цілі та завдання він виконуватиме. Купуючи дане обладнання в «Профі-інструмент» достатньо розповісти про це консультанту. Він запропонує моделі на вибір, а клієнту залишиться ухвалити рішення, виходячи зі своїх можливостей.

Фен промисловий: особливості конструкції та основні характеристики

Стандартна конструкція промислового фена містить шість основних елементів. Це електродвигун, сопло, держак із захистом руки від впливу гарячого повітря, а також термозахисний корпус та отвори повітря.

У різних моделей елементи можуть трохи відрізнятися. Крім конструктивних елементів, зверніть увагу на основні параметри:

  • Продуктивність — обсяг повітря, що нагрівається. Чим він більший, тим швидше сушіння. Складає 250-600 л/хв.

  • Показник споживаної потужності. Від нього залежить максимальна температура нагріву фена, а також навантаження на мережу в процесі роботи обладнання. Достатньо, щоб цей показник був у межах 2000 Вт.

  • Максимально допустима температура нагріву — що вона вище, то ширший спектр використання фена. Коливається в межах 500–800 °C.

У просунутих моделей є функція регулювання температури, програмування, підтримки температури та захисту від перегріву. Може бути продування холодним повітрям та РК-дисплей для зручності керування. Уточніть, чи є у фена насадки та які саме.

Де вибрати промисловий фен, купити та оформити доставку?

Якщо ви давно придивляєтеся до промислових фенів, зверніть увагу на сайт компанії «Профі-інструмент». В інтернет-магазині представлено обладнання найвідоміших світових брендів-виробників. Ці марки у всіх на слуху, і ви зможете уточнити перевагу кожної моделі. Це допоможе зробити грамотний та відповідальний вибір.

Часті питання покупців про фен промисловий: FAQ

Які основні застосування промислових фенів в мережі?

Промислові фени (термовоздуходуйки) в мережі широко використовуються для видалення фарби, заморожування та розм'якшення пластикових труб, вигинання матеріалів, а також для інших завдань, де потрібно струмінь гарячого повітря.

Чи можна використовувати промисловий фен для роботи з різними матеріалами?

Так, промислові фени в мережі зазвичай оснащені різними насадками та налаштованими температурними режимами, що дозволяє їх використовувати для роботи з різними матеріалами, такими як дерево, метал, пластик, скло і багато інших.

Які безпекові заходи слід вживати при використанні промислового фену?

При використанні промислового фену важливо дотримуватися всіх безпекових інструкцій. Завжди використовуйте відповідні захисні засоби, уникаючи контакту з гарячим повітрям. Також слід слідкувати за правильним зберіганням та обслуговуванням інструменту.

Які гарантійні умови на промислові фени в мережі надаються вашим магазином?

Всі промислові фени, придбані в нашому магазині, поставляються з гарантією від виробника. Гарантійний термін може варіюватися в залежності від моделі і виробника. Детальну інформацію про гарантійні умови можна знайти на нашому веб-сайті.

Контактна інформація

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner